Menu
  Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?

Od známého? (3197 hl.)
 
Z internetu? (2388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 5585
  Odkazy

NanoAuto - Nanotechnologie pro tvé Auto

NanoPovlak Easy-to-clean na lak automobilů a motocyklů

Karoseria, Lakier pokryty Nanopowłoką do lakieru samochodowegoMáte zájem o trvalou ochranu barvy Vašeho auta, a ne jen krátkodobý výsledek kosmetického čištění? Voda, oleje, kal, špína, hmyz a další známé znečištění uloženy na těle vašeho auta budou lépe odstranitelné s NanoPovlakem Easy-to-clean.

 

NanoPovlak Easy-to-clean  je schopný snížit zatěž nečistot na povrchu Vašeho automobilu. Skládá se ze dvou částí, vyrobených pomocí nanotechnologického vývoje. Tento produkt vytváří výrazný vliv na odtékání kapalné vody a oleje. Vlastnosti povlaku zabraňují zanechávání stop po hmyzu a jiných nečistotách. Náš produkt způsobuje, že lak pokrytý NanoPovlakem se snadno čistí (dostatek vody a stěrka, nebo čistá voda pod tlakem). NanoPovlak  poskytuje výbornou ochranu automobilového laku. Výrobek je odolný proti špatným povětrnostním podmínkám, korozi, kyselinám, alkoholu, vodě a rozpouštědlům. Díky vlastnostem nanotechnologie našich výrobků, je prodloužena trvanlivost laku a barva Vašeho automobilu.  Čas a úsilí potřebné k čištění vozidel je omezen na minimum.
Výrobek se lehce aplikuje a nevyžaduje žádné zvláštní opatření.

 

 

 

Balíček obsahuje:

 • 200 ml speciálního čističe laku
 • 1x čistící houba
 • 2x ubrousek
 • 50 ml shell složka 1
 • 50 ml 2 složky nátěrů


 

NanoAuto - Nanotechnologie pro tvé Auto

Hydrofobní nanopovlak na čalounění

Tapicerka z i bez powłoki hydrofobowejTrvalé olejové skvrny, nečistoty nebo mokrá špína, bláto, psí stopy, šťáva rozlitá od dětí - to je každodenní nebezpečí čalounění Vašeho automobilu. To může být účinně chráněno hydrofobním nanopovlakem na čalounění automobilů.


Náš Hydrofobní NanoPovlak na čalounění  vytváří neviditelný plášť kolem vlákna o tloušťce několika nanometrů. Ten chrání vlákno před kontaktem s vodou, špínou, džusůem kávou, červeným vínem, mastnotou, atd. NanoPovlak způsobí, že suchá  špína nekončí na povrchu a mokré nečistoty nejsou absorbovány  vlákny. Dokonce i obtížné znečištění lze snadno a důkladně odstranit. Efekt "Easy-to-Clean"  umožňuje efektivní čištění materiálů za použití pouhé vody a hadříku. NanoPovlak na čalounění lze bezpečně použít na materiálech, jež jsou ve styku s dětmi a zvířaty, a zároveň zvyšuje hygienické vlastnosti na potaženém povrchu.

 

 

Návod k použití nátěrových - zavazadla
 


Výrobek na bázi vody, neobsahuje rozpouštědla škodlivá pro člověka a je bezpečný pro životní prostředí. Výrobek se lehce aplikuje a nevyžaduje žádné zvláštní opatření. 

NanoAuto - Nanotechnologie pro tvé Auto

NANO-STĚRAČ

 

NanoPowłoka hydrofobowa do Szyb Samochodowych

Ztěžuje Vám horší viditelnost v dešti řízení? Vaše stěrače se nedokáží vyrovnat s vydatným deštěm? Vodní sprcha z pneumatik jiného auta vás překvapuje sníženou viditelností? Je to bezpečné?!

Řešením je NANO-STĚRAČ. Náš produkt  zlepší viditelnost v dešti a budete moci jezdit bez použití stěračů! NANO-STĚRAČ  zušlechťuje sklo v měřítku nanometrů. Částice silanů o velikosti 4 nanometrů se vážou k povrchu skla, tím mu dávají hydrofobní a olejofobní vlastnosti. Vazba je výsledkem chemické reakce, která zaručuje trvanlivost a stabilitu povlaku kolem jednoho roku.Produkt byl testován a používán firmami Porsche, Audi, Volvo a Renault.
  

NanoAuto - Nanotechnologie pro tvé Auto

Hydrofobní nanopovlak na světla automobilů i motorek

NanoPowłoka Hydrofobowa do Reflektorów Samochodowych i MotocyklówNanoPovlak na automobilové a motocyklové reflektory zjemňuje povrch a je schopen snížit přetrvávající nepříjemné nečistoty. NanoPovlak má vynikající vlastnosti perlení kapalné vody a plynu spotřebovaného na velmi konkrétní oblast světel. Stojí za zmínku, že povlak chrání světlometi i před hmyzem a dalšími nečistotami. Také čištění potaženého materiálu je velmi jednoduché. Výrobek je odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, kyselinám, alkoholu, vodě a rozpouštědlům. Díky nanotechnologickým vlastnostem našeho produktu je paprsek světla reflektoru bezchybný.
 

  

Antipára na přilby motocyklistů

NanoAuto - Nanotechnologie pro tvé Auto

Antipára na přilby motocyklistů

AntyPara do kasku motocyklistyAntiPára na  přilbu motocyklistů s trojí ochranou: antibakteriální péče, ochrana proti zamlžení a antistatická ochrana.
Každý motocyklista zná problémyse zamlženým hledím helmy. Obvyklou příčinou je teplotní rozdíl uvnitř a vně. Zapařené hledí zvyšuje nebezpečí úrazu.
AntiPára na přilby motocyklistů chrání povrch skleněných a plastových materiálů proti zamlžení. AntiPára na přilby motocyklistů poskytuje také anti-statickou a anti-prachovou ochranu

 

Výhody:
 • účinně zabraňuje zamlžení
 • odpozuje prach a nečistoty
 • šetrné k životnímu prostředí
 • neutrální vůči kůži
 • nehořlavý
 • neškodí ozónu
 • pH neutrální
 • neobsahuje: amoniak, aceton, benzen, metylalkohol


Aplikace:
zorníky motocyklových helm, dioptrické i sluneční brýle, masky, brýle na plavání, objektivy kamer a fotoaparátůNanoprotect k impregnaci oděvů

NanoAuto - Nanotechnologie pro tvé Auto

Nanoprotect k impregnaci oděvů
 

Nanoprotect - ochrona ubrań motocyklistówUvažovali jste někdy, zda existuje oblečení, které v děšti nepromokne? Máte před sebou pracovní schůzku, setkání s přáteli nebo svatbu a na Vášem saku skvrna od vína ?! 

Stačí použít Nanoprotect k impregnaci oděvů a problém je pryč!
NANOPROTECT k impregnaci oděvů je moderní řešení pro trvalou impregnaci textilních materiálů, kůže a semiše. NANOPROTECT chrání boty, kalhoty, šaty, saka nebo trika, před prosáknutím dešťovou vodou, a zabraňuje skvrnám např. víno, džus nebo mastné skvrny, přičemž nemění vlastnosti materiálu.
Přípravek díky možnosti pronikání do hloubky vláken, je schopen chránit vlákna, přičemž je neškodný lidskému zdraví.
NANOPROTECT je produkt, jež proniká do struktury vláken, potažený materiál je tak chráněn jak proti dešti a prachu, tak i skvrnám od kávy, džusu, limonády, nebo dokonce i kečupu!


Výhody přípravku:

 • trvalá a účinná ochrana proti vodě, vlhkosti a nečistotám
 • možnost praní materiálu do 40 ° C (asi 4 praní) a žehlení 
 • zachovává barvu a vlastnosti materiálu na dotek
 • odolnost vůči chemické čištění
 • možnost mnohonásobného nanášení povlaku bez újmy na materiálu
 • neutrální k lidskému zdraví


Aplikace:
Kožené bundy, péřové bundy, obleky, bavlněné košile, kravaty, T-košile.Vytvořeno na enginu phpRS