Menu
  Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?

Od známého? (3173 hl.)
 
Z internetu? (2366 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 5539
  Odkazy

NanoAuto - Nanotechnologie pro tvé Auto

NANO-CHROM na chrom a nerez

NanoPowłoka do Elementów Chromowanych i Stali Szlachetnej

Každý ví, že automobilové díly chromované a nerezové oceli, vypadají dobře, pokud jsou čerstvě vyčištěny. Tyto prvky vyžadují intenzivní péči, ale bohužel po krátké době otisky prstů, šmouhy  a jiné  znečištění vytváří neestetický  vzhled.

Nyní, díky přípravku NANO-CHROM na chromované a nerezové části se péče o tyto prvky výrazně zjednoduší. Náš produkt je zaměřen především na automobilové díly chromované a z nerezové oceli. Tento produkt může být použit v místech vystavených korozi, stejně jako na místech nepodléhajících vlhkosti. NANO-CHROM dává dlouhotrvající ochranu povrchu proti vodě, špíně, mastnotě a zároveň zachovává vhodnou strukturu a lesk. NANO-CHROM je odolný proti kondenzaci vody, solím a kyselým dešťům.

 

 

 

VÝHODY:NanoAuto - Zestaw produktów dla Samochodu

 • zvýšení odolnosti proti korozi
 • odolnost vůči změnám teploty
 • odolnost proti znečištění
 • neobsahuje CFC, a je biologicky odbouratelný
 • bezpečnost a snadnost použití a využití
 • spotřeba čistících prostředků se sníží o 30%
 • chromové prvky dostávají náležitou strukturu a lesk
 • dlouhodobě chrání plochy proti vodě, špíně, mastnotě a otiskům prstů
 • je zdraví neškodný


Trvanlivost:
přibližně 2 roky

Aplikace:
chromované a nerezové části karoserie, motory, atd.

 

POZNÁMKA:
Přípravek by měl být aplikován v souladu s přiloženým návodem na použití.  V případě oslabení nanopovlaku na některých místech, je potřeba na oslabených místech opakovat aplikaci. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Při aplikaci nepoužívat otevřený oheň. V případě použití přípravku uvnitř budovy musí být prostory dobře odvětrány. 

Nanopovlak na ráfky automobilů

NanoAuto - Nanotechnologipro tvé auto

NanoPovlak na

NanoPovlak na ráfky vytváří ochranu na základě nanotechnologie, která díky svým vlastnostem

NanoPowłoka do Felg Samochodowych

má velký vliv na odvádění kapalné vody a oleje, ráfek se tak stane které odolný vůči nepříznivým vnějším podmínkám jako bláto, prach z brzdových destiček, olej, mastnota, atd. NanoPovlak na ráfky pokryté oblasti neustále chrání, a usnadňuje čištění skvrn, které lze jednoduše odstranit vodním paprskem. Nanočástice se navážou na slitinu ráfku, a tím tak brání opětovnému znečištění.

 

Tento produkt neobsahuje žádné škodlivé pro člověka rozpouštědla a je bezpečný pro životní prostředí. Výrobek se snadno používá a nevyžaduje žádné zvláštní opatření.

 


 

VÝHODY:

Zestaw NanoPowłok do samochodu

 

 • životnost aplikovaného povlaku (přibližně 2 roky)
 • snižuje brzdný prach depozice
 • snadné čištění kol
 • chrání před solí
 • možnost použití hliníkových ráfků, stejně jako chromovaných
 • odvádí z materiálu kapalnou vodu a mastnotu
 • bezpečnost a snadnost použití a využití
 • usnadňuje odstranění nečistot z kol a motorového vozidla
 • účinná ochrana proti žloutnutí kola

 

Trvanlivost:
cca 2 roky

Aplikace:   
všechny hliníkové a chromované ráfky

POZNÁMKA:
Přípravek by měl být použit v souladu s přiloženou pokyny. V případě oslabení povlaku na některých místech je třeba aplikaci opakovat. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Nevystavujte v blízkosti otevřeného ohně. Při použití v budově se ujistěte, je-li místnost dobře větraná..NanoPovlak na střechu Cabria

NanoAuto - Nanotechnologia dla Twojego Auta

NanoPovlak na střechu Cabria

Nanopowłoka do dachu kabrioNanoPovlak na střechu Cabria.  Tento povlak slouží k impregnaci střechy vašeho cabria. Přípravek brzdí (hydrofobizuje) nasakování  impregnovaného povrchu. čímž zabraňuje pronikání nečistot a škodlivin do interiéru. Tento materiál se stává odolný vůči vodě a výrazně snižuje výskyt skvrn. Odpuzuje tekutinu z povrchu, čímž usnadňuje odstranění rozlité tekutiny a zabraňuje opětovnému znečištění. Náš produkt vytváří prakticky neviditelnou ochranu kolem vláken - tenký povlak, aniž by došlo ke změně materiálu na dotek, jeho vzhledu a "prodyšnosti". NanoPovlak  je odolný proti kondenzaci vody, solím, kyselým dešťům a chemickému praní. Výrobek neobsahuje škodlivá rozpouštědla a je bezpečný pro životní prostředí.

VÝHODY:
 

 • trvale chrání střechu auta před vodou, nečistotami i mastnotou
 • nečistoty lze snadno odstranit vodou
 • dýchatelnost materiálu zůstává nezměněna
 • odolnost vůči změnám teplot
 • neobsahuje FCKW a je biologicky odbouratelný
 • bezpečnost, snadnost používání a využívání
 • dlouhodobá ochhrana povrchu vůči vodě, špínám, mastnotě a otiskům prstů
 • neutrální k lidskému zdraví

NanoAuto - NanoPowłoka do Dachu KabrioTrvanlivost:
1-2 roky

Účel:
všechny typy střech cabria

Dostupné kapacity:
500 ml, 1000 ml a více

POZNÁMKA:
Výrobek by měl být používán v souladu s přiložený omi pokyny. V případě oslabení na některých místech, je třeba aplikaci zopakovat. Chraňte děti! Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Nepoužívejte v okolí zářivých předmětů a nevystavujte plamenům. Při použití uvnitř budovy se ujistětě, je-li místnost dobře větraná.O nás

Dziękujemy za wizytę na stronie naszej firmy. Firma NANOBIZ powstała na początku 2006 roku w Krakowie. Od września 2007 firma NANOBIZ przekształciła się w sp. z o.o. oraz przeniosła swoją siedzibę do Warszawy-Wesołej. Bliska współpraca z wieloma firmami, uczelniami i jednostkami badawczymi z Polski i Europy w dziedzinach nano-materiałów i nanotechnologii zaowocowały pozyskaniem najnowocześniejszych technologii oraz know-how w wymienionych dziedzinach. Dzięki owej współpracy NANOBIZ oferuje najwyższej jakości surowce i produkty do hydrofobizacji, dezynfekcji, fotokatalizy, elektroluminescencji oraz innych potrzeb.


Naszą firmę tworzą specjaliści z dziedzin:

 • Inżynierii materiałowej - nano inżynierii
 • Ochrony środowiska
 • Chemii
 • Ceramiki
 • Ekonomi i marketingu


Naszym celem jest wdrażanie oraz popularyzacja innowacyjnych rozwiązań technologicznych z różnych dziedzin nauki oraz znajdowanie dla nich możliwości zastosowań zarówno w przemyśle jak i życiu codziennym. Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. Hlavní stránka

NANOAUTO.CZ  Nabízí širokou škálu výrobků určených pro atomobilový průmysl. Účinně pomáhají k ochraně proti silnému znečištění automobilů, vlhkosti, zlepší viditelnost při dešti  a zabraňuje nekontrolovatelnému pohybu kapaliny na sklech, čímž se zvyšuje bezpečnost a jízdní komfort. Naše produkty mohou být použity: 

a) exterier auta:

 • okna  - Výrazně zvyšuje viditelnost při dešti (o 34% lepší viditelnost, 25% kratší doba reakce), kromě toho je sklo o 70% více odolné proti ukládání nečistot, což umožňuje snadnější odstraňování sněhu,ledu,prachu a hmyzu. Nabízíme také přípravek, který je vhodný pro vnitřní povrchy automobilových skel a zrcadel, brání jejich zamlžování. Produkty na hydrofobizaci skel se již používají v automobilovém průmyslu (Porsche, Audi, Volvo, Renault), letectví (Boeing, Airbus), zbrojním průmyslu, stavebnictví a optice.
Wybrana grafika
nanopovlak
 
 • lak - Nanopovlak garantuje vynikající zachování lesku laku automobilu a snižuje ukladání nečistoty na povrchu automobilu. Výrobek je odolný proti působení nepříznivých povětrnostních podmínek, kyselin, alkoholu, vody a rozpouštědel. Kromě toho je výrazně prodloužna trvanlivost a vzhled laku vozu. Další výhodou těchto přípravků je,že čas a úsilí potřebné k čištění vozidel je omezena na minimum a není potřeba dalších čistících prostředků.
nanomleczko i K2 do lakieru
Nanomléko na lak
 • části chromované a ocelové  - Tento produkt se používá v místech vzniku usazenin a patyny. Poskytuje dlouhodobou ochranu povrchu proti vodě, špíně, mastnotě a zachovává chromované části původní strukturu a lesk.


 

 • ráfky  - Dlouhodobě chrání hliníková kola, vytváří "perlový efekt"  kapalné vody a oleje. Zároveň usnadňuje odstranění znečištění z disků(ráfků) a snižuje zadržování brzdového prachu, který způsobuje žloutnutí disků(ráfků).


b) interiér auta:

 

 • potahy, sedadla (samet, kůže), koberečky a textilní výplně  - Přípravek chrání vlákna před kontaktem s vodou, špínou, džusy, kávou, červeným vínem, tuky, atd. Náš produkt způsobuje, že se zaschlá špína nezdržuje na povrchu a nezpůsobuje skvrny. Efekt "Easy-to-Clean umožňuje snadné a efektivní čištění materiálů při použití čisté vody a hadříku. Nanopovlak zajišťuje zachování barev, prodyšnosti ošetřeného materiálu a zachovává stejnou struktůru materálu i po aplikaci přípravku. Další výhodou přípravku je bezpečná a snadná aplikace, odolnost vůči chmickému čištění a možnost opakovaného použití, aniž je porušena struktůra materiálu. Použití přípravku zachovává kvalitu a higienu ošetřeného materiálu.
NanoPowłoka hydrofobowa do Tapicerki Samochodowej
Hydrophobní Nanopovlak na čalounění


Křížovský Vladimír

Výškovická 447/153
Ostrava - Výškovice
70030

Tel: 723 500 740

  

 

Dámy a pánové, pro spuštění prezentace najeďte prosím kurzorem na požadovanou položku a klikněte.  Získáte podrobný popis produktu.

Nevidíte-li tyto multimediální prezentace, stáhněte a nainstalujte si prosím Adobe Flash Player.

  

Dámy a pánové, pro spuštění prezentace najeďte prosím kurzorem na požadovanou položku a klikněte.  Získáte podrobný popis produktu.

Nevidíte-li tyto multimediální prezentace, stáhněte a nainstalujte si prosím Adobe Flash Player.

  

Dámy a pánové, pro spuštění prezentace najeďte prosím kurzorem na požadovanou položku a klikněte.  Získáte podrobný popis produktu.

Nevidíte-li tyto multimediální prezentace, stáhněte a nainstalujte si prosím Adobe Flash Player.

  

Dámy a pánové, pro spuštění prezentace najeďte prosím kurzorem na požadovanou položku a klikněte.  Získáte podrobný popis produktu.

Nevidíte-li tyto multimediální prezentace, stáhněte a nainstalujte si prosím Adobe Flash Player.

  

Vytvořeno na enginu phpRS